Poduszki ścienne - doskonała inspiracja dla każdego wnętrza
Urządzając mieszkanie należy pamiętać o tym, iż należy je urządzisz w taki sposób, aby było przytulne, komfortowe oraz w pełni dopasowane do potrzeb lokatora. Poduszki ścienne doskonale sprawdza się w każdym mieszkaniu.
2019-04-10, 08:27

Nowatorski pomysł na wnętrze w mieszkaniu

Każde pomieszczenie w domu charakteryzuje się innymi właściwościami oraz przeznaczeniem. Jednak sypialnia, salon oraz pokój dziecka, to miejsca, które są urządzane ze szczególnym naciskiem na komfort oraz bezpieczeństwo.

Poduszki scienne

Pomysł na ścianę

Zarówno w sypialni , salonie, jak i pokoju dziecka można zamontować poduszki ścienne. Są one bezpieczne dla zdrowia. Wytworzone zostały z gęstej pianki poliuretanowej. Materiał ten jest bardzo odporny na upływający czas, nie starzeje się. Dodatkowo nie odkształca się. Poduszki ścienne są elastyczne oraz miękkie w dotyku jak aksamit. Panele można zamontować samodzielnie. Jest to proste, szybkie i czyste. Do zestawu zostały dołączone przybory, a także instrukcja. 

Dlaczego warto?

Poduszki ścienne mają wysoki współczynnik pochłaniania dźwięku. Mają ważna cechą - są wyciszające. Doskonale nadają się do pomieszczeń, w których występuje nieprawidłowa akustyka wnętrza, a także echo. Panele te sprawdzą się także w przypadku problemu z hałaśliwymi sąsiadami. Tłumią one dźwięki pochodzące z zewnątrz. Panele dostępne są w wielu kolorach oraz kształtach. Są także dostępne w wersji do przywieszenia na sufit. Jest to zdecydowanie element, który doda nowatorskiego charakteru całemu wnętrzu. Dodatkowo ożywi pokój i sprawi, że będzie on bardziej przytulny. 

KONTAKT / AUTOR
Fluffo
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy